Smart Glossary (8.x-1.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Username
mg: Anarana

en: Type
mg: Karazana

en: Password
mg: Teny miafina

en: Source
mg: Loharano
