Smart Glossary (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Password
az: Parol

en: Help text
az: Kömək mətni

en: Parent
az: Valideyn

en: Name
az: Ad

en: Path
az: Yol

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: ID
az: İD

en: Bottom
az: Aşağı

en: Source
az: Mənbə

en: Definition
az: Tərif

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ
