Smart Glossary (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Type
gl: Tipo

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Password
gl: Contrasinal

en: Help text
gl: Texto de axuda

en: Related terms
gl: Termos relacionados

en: Synonyms
gl: Sinónimos

en: Parent
gl: Pai

en: Name
gl: Nome

en: Top
gl: Superior

en: Path
gl: Ruta

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Bottom
gl: Botón

en: Load
gl: Cargar

en: Clone
gl: Clonar

en: Source
gl: Orixe

en: Definition
gl: Definición

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita
