Smart Glossary (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Help text
ne: मद्दत जानकारी

en: Parent
ne: मूल

en: Name
ne: नाम

en: Top
ne: माथि

en: Path
ne: मार्ग

en: ID
ne: परिचय

en: Clone
ne: प्रतिरूप

en: Source
ne: स्रोत

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ
