Smart Glossary (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Type
pl: Typ

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Password
pl: Hasło

en: Help text
pl: Objaśnienia

en: Related terms
pl: Powiązane terminy

en: Synonyms
pl: Synonimy

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Name
pl: Nazwa

en: Top
pl: Góra strony

en: Path
pl: Ścieżka

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Every hour
pl: Co godzinę

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Url
pl: URL

en: Load
pl: Wczytaj

en: Clone
pl: Klonuj

en: Source
pl: Źródło

en: Definition
pl: Definicja

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Children
pl: Dzieci

en: Credentials
pl: Kwalifikacje

en: Related
pl: Powiązane

en: Language mapping
pl: Mapowanie języka
