Smart Glossary (8.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Username
ur: اسم صارف

en: Type
ur: قِسم

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Help text
ur: مدد کے لیے عبارت

en: Parent
ur: پیرنٹ

en: Name
ur: نام

en: Path
ur: پاتھ

en: ID
ur: شناخت
