Smart IP (all releases) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Location
ast: Llugar

en: Djibouti
ast: Xibuti

en: Luxembourg
ast: Luxemburgu

en: Mali
ast: Malí

en: Monaco
ast: Mónacu
