Smart IP (all releases) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Location
cy: Lleoliad

en: Down
cy: I lawr

en: American Samoa
cy: Samoa Americanaidd

en: Luxembourg
cy: Lwcsembwrg

en: Mexico
cy: Mecsico

en: Palau
cy: Palaw

en: Somali
cy: Somalieg

en: Komi
cy: Komïeg
