Smart IP (all releases) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Location
eu: Kokalekua

en: Down
eu: Behera

en: Luxembourg
eu: Luxenburgo

en: Monaco
eu: Monako

en: Afar
eu: Afarera

en: Somali
eu: Somaliera
