Smart IP (all releases) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Location
fi: Sijainti

en: Down
fi: Alas

en: Luxembourg
fi: Luxemburg

en: Mexico
fi: Meksiko

en: Monaco
fi: Monako

en: British Columbia
fi: Brittiläinen Kolumbia

en: Northwest Territories
fi: Luoteisterritoriot

en: Prince Edward Island
fi: Prinssi Edwardin saari

en: Yukon Territory
fi: Yukon

en: Afar
fi: afar

en: Somali
fi: somali

en: Colon
fi: Kaksoispiste

en: Southern Finland
fi: Etelä-Suomi

en: Eastern Finland
fi: Itä-Suomi

en: Western Finland
fi: Länsi-Suomi
