Smart IP (all releases) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Location
ku: شوێن

en: Down
ku: خوارەوە

en: Belize
ku: بێلیز

en: Djibouti
ku: جیبوتی

en: Guatemala
ku: گواتەمالا

en: Luxembourg
ku: لوکسەمبۆرگ

en: Mali
ku: مالی

en: Mexico
ku: مەکسیک

en: Monaco
ku: مۆناکۆ

en: Niger
ku: نیگر

en: Panama
ku: پەنەما

en: Afar
ku: ئەفار

en: Somali
ku: سۆماڵی

en: Komi
ku: کۆمی
