Smart IP (all releases) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Delta
oc: Dèlta

en: Location
oc: Emplaçament

en: Down
oc: Bas

en: Djibouti
oc: Jiboti

en: Mexico
oc: Mexic

en: Monaco
oc: Mónegue

en: Niger
oc: Nigèr

en: Male
oc: Òme

en: Saint Helena
oc: Santa Elena

en: Abkhazia
oc: Abcasia

en: Limburg
oc: Limborg

en: Cambridgeshire
oc: Bedfordshire

en: Cornwall
oc: Cornoalha

en: Somali
oc: Somalian
