Smart IP (8.x-3.0-beta1) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: here
bo: འདིར།

en: Belize
bo: པེར་ཙེ།

en: Djibouti
bo: ཅི་པོའུ་ཐི།

en: Guatemala
bo: ཀུའེ་ཐི་མ་ལ།

en: Luxembourg
bo: ལུ་ཙེམ་པོག

en: Mali
bo: མ་ལི།

en: Marshall Islands
bo: Marshall གླིང་ཕྲན

en: Mexico
bo: མེག་སི་ཁོ

en: Monaco
bo: མོ་ན་ཁོ།

en: Niger
bo: ནི་ཀྲེར།

en: Northern Mariana Islands
bo: མ་རི་ཡ་ན་གླིང་ཚོམ་བྱང་མ།

en: Panama
bo: ཕ་ན་མ།

en: San Marino
bo: སོན་མ་རི་ནོ།

en: Sa
bo: སྤེན

en: debug
bo: སྐྱོན་སེལ་བ

en: IP address
bo: IP་ཁ་བྱང

en: File system
bo: ཡིག་ཆའི་མ་ལག
