Smart IP (all releases) - en to nl translation catalogue (32 entries)

en: Location
nl: Locatie

en: Store
nl: Winkel

en: South Australia
nl: Zuid-Australië

en: Down
nl: Omlaag

en: Luxembourg
nl: Luxemburg

en: Male
nl: Man

en: Saint Helena
nl: Sint Helena

en: British Columbia
nl: Brits-Columbia

en: Prince Edward Island
nl: Prins Edwardeiland

en: Quebec
nl: Québec

en: Yukon Territory
nl: Yukon

en: Distrito Federal
nl: Federaal District (Brazilië)

en: Australian Capital Territory
nl: Australisch Hoofdstedelijk Territorium

en: New South Wales
nl: Nieuw-Zuid-Wales

en: Northern Territory
nl: Noordelijk Territorium

en: Tasmania
nl: Tasmanië

en: Western Australia
nl: West-Australië

en: Amazonas
nl: Amazonas (Brazilië)

en: Amapa
nl: Amapá

en: Ceara
nl: Ceará

en: Espirito Santo
nl: Espírito Santo

en: Goias
nl: Goiás

en: Maranhao
nl: Maranhão

en: Para
nl: Pará

en: Paraiba
nl: Paraíba

en: Piaui
nl: Piauí

en: Parana
nl: Paraná

en: Rondonia
nl: Rondônia

en: Sao Paulo
nl: São Paulo

en: Uri
nl: URI

en: Somali
nl: Somalisch

en: Colon
nl: Dubbele punt
