Smart IP (8.x-3.0-beta2) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: American Samoa
ps: امریکایي ساموا

en: Belize
ps: بلیز

en: Djibouti
ps: جیبوټي

en: Guam
ps: ګوام

en: Guatemala
ps: ګواتيمالا

en: Luxembourg
ps: لوکسامبورګ

en: Mali
ps: مالي

en: Mexico
ps: مکسيکو

en: Monaco
ps: موناکو

en: Niger
ps: نایجېر

en: Palau
ps: پالاو

en: Panama
ps: پاناما

en: Puerto Rico
ps: پورتوریکو

en: San Marino
ps: سن مرينو

en: Sa
ps: شنبه

en: Saint Helena
ps: سنټ هېلېنا

en: Kosovo
ps: کوسوو
