Smart IP (all releases) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Location
km: ទីតាំង

en: Belize
km: បេលីហ្ស

en: Djibouti
km: ហ្ស៊ីបូទី

en: Guatemala
km: ហ្គាតេម៉ាឡា

en: Luxembourg
km: លុច​ហ្សំបួរ

en: Mali
km: ម៉ាលី

en: Mexico
km: ម៉ិចស៊ិក

en: Monaco
km: ម៉ូណាកូ

en: Niger
km: នីហ្សេរ

en: Panama
km: ប៉ាណាម៉ា

en: San Marino
km: សាន់​ម៉ារីណូ

en: Saint Helena
km: សង់​ហេឡេណា

en: Afar
km: អាហ្វារ

en: Somali
km: សូម៉ាលី

en: Komi
km: កូមី
