Smart IP (all releases) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Store
el: Κατάστημα

en: South Australia
el: Νότια Αυστραλία

en: Down
el: Κάτω

en: Belize
el: Μπελίζε

en: Djibouti
el: Τζιμπουτί

en: Guatemala
el: Γουατεμάλα

en: Luxembourg
el: Λουξεμβούργο

en: Mali
el: Μάλι

en: Mexico
el: Μεξικό

en: Monaco
el: Μονακό

en: Niger
el: Νίγηρας

en: Panama
el: Παναμάς

en: San Marino
el: Άγιος Μαρίνος

en: Saint Helena
el: Αγία Ελένη

en: Kosovo
el: Κόσοβο

en: Tristan da Cunha
el: Τριστάν ντα Κούνια
