Smart IP (8.x-3.3) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Country
az: Ölkə

en: Location
az: Məkan

en: American Samoa
az: Amerika Samoası

en: Belize
az: Beliz

en: Djibouti
az: Cibuti

en: Georgia
az: Gürcüstan

en: Guam
az: Quam

en: Guatemala
az: Qvatemala

en: Luxembourg
az: Lüksemburq

en: Marshall Islands
az: Marşal adaları

en: Mexico
az: Meksika

en: Monaco
az: Monako

en: Northern Mariana Islands
az: Şimali Mariana adaları

en: Puerto Rico
az: Puerto Riko

en: Cron
az: Kron

en: IP address
az: IP ünvanı

en: File system
az: Fayl sistemi

en: Not restricted
az: Məhdudlaşdırılmayıb
