Smart IP (8.x-3.4) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Cron
fil: Kuron

en: IP address
fil: Tirahang IP

en: File system
fil: Sistema ng talaksan
