Smart IP (8.x-3.4) - en to sv translation catalogue (51 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Country
sv: Land

en: hours
sv: timmar

en: Location
sv: Plats

en: Store
sv: Butik

en: South Australia
sv: Södra Australien

en: here
sv: här

en: more info
sv: mer info

en: Down
sv: Ned

en: City
sv: Stad

en: City:
sv: Stad

en: American Samoa
sv: Amerikanska Samoa

en: Georgia
sv: Georgien

en: Luxembourg
sv: Luxemburg

en: Marshall Islands
sv: Marshallöarna

en: Mexico
sv: Mexiko

en: Northern Mariana Islands
sv: Nordmarianerna

en: Virgin Islands
sv: Jungfruöarna

en: Male
sv: Man

en: Countries
sv: Länder

en: Sa
sv: lör

en: Cron
sv: Schemalagda aktiviteter

en: Federated States of Micronesia
sv: Mikronesiens federerade stater

en: Saint Helena
sv: Sankta Helena

en: Macau
sv: Macao

en: California
sv: Kalifornien

en: New Mexico
sv: Nya Mexiko

en: not available
sv: inte tillgänglig

en: Quebec
sv: Québec

en: Yukon Territory
sv: Yukon

en: Tasmania
sv: Tasmanien

en: Acre
sv: Tunnland

en: Amapa
sv: Amapá

en: Ceara
sv: Ceará

en: Espirito Santo
sv: Espírito Santo

en: Goias
sv: Goiás

en: Maranhao
sv: Maranhão

en: Para
sv: Pará

en: Paraiba
sv: Paraíba

en: Piaui
sv: Piauí

en: Parana
sv: Paraná

en: Rondonia
sv: Rondônia

en: Sao Paulo
sv: São Paulo

en: Uri
sv: URI

en: Somali
sv: Somaliska

en: Colon
sv: Kolon

en: IP address
sv: IP-adress

en: File system
sv: Filsystem

en: available
sv: tillgänglig

en: Not restricted
sv: Ej begränsad
