Smart IP (8.x-3.4) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Location
ne: स्थान

en: Sa
ne: सनिबार

en: Uri
ne: यु आर ई

en: Somali
ne: सोमाली

en: Komi
ne: कोमी
