Smart IP - Language Detection and Negotiation Redirect (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Other
es: Otro(s)

en: Site language
es: Idioma del sitio

en: Country code
es: Código de país

en: Existing languages
es: Idiomas existentes

en: Add a new mapping
es: Añadir un nuevo mapeado
