Smart IP - Language Detection and Negotiation Redirect (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Other
sv: Övriga

en: Site language
sv: Språk för webbplats

en: Country code
sv: Landskod

en: Existing languages
sv: Befintliga språk

en: Add a new mapping
sv: Lägg till en ny mappning
