Smart IP - Language Detection and Negotiation Redirect (8.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Other
fa: ساير

en: Site language
fa: زبان سایت

en: Country code
fa: کد کشور
