Smart IP - Language Detection and Negotiation Redirect (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Other
lv: Citi

en: Site language
lv: Lapas valoda

en: Country code
lv: Valsts kods

en: Add a new mapping
lv: Pievienot jaunu attiecinājumu
