Smart IP Redirect to Locale (with Cookie) (2.0.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Location
fa: مکان

en: Site language
fa: زبان سایت

en: Country code
fa: کد کشور

en: About
fa: درباره
