Smart IP Redirect to Locale (with Cookie) (2.0.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Location
fi: Sijainti

en: Site language
fi: Sivuston kieli

en: Country code
fi: Maakoodi

en: About
fi: Tietoja

en: Existing languages
fi: Olemassaolevat kielet

en: Add a new mapping
fi: Lisää uusi kartoitus
