Smart IP Redirect to Locale (with Cookie) (2.0.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Location
hi: स्थान

en: Site language
hi: साइट की भाषा

en: About
hi: के बारे में
