Smart IP Redirect to Locale (with Cookie) (2.0.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Location
is: Staðsetning

en: Country code
is: Landnúmer

en: About
is: Um
