Smart IP Redirect to Locale (with Cookie) (2.0.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Location
lt: Vieta

en: Site language
lt: Svetainės kalba

en: Country code
lt: Šalies kodas

en: About
lt: Apie
