Smart IP Redirect to Locale (with Cookie) (2.0.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Location
pl: Położenie

en: Site language
pl: Język strony

en: Country code
pl: Kod kraju

en: About
pl: O stronie

en: Existing languages
pl: Dostępne języki

en: Add a new mapping
pl: Dodaj nowe mapowanie
