Smart IP Redirect to Locale (with Cookie) (2.0.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Location
tr: Konum

en: Site language
tr: Site dili

en: Country code
tr: Ülke kodu

en: About
tr: Hakkında

en: Existing languages
tr: Var olan diller

en: Add a new mapping
tr: Yeni eşleme ekle
