Smart IP Redirect to Locale (with Cookie) (8.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Location
he: מיקום

en: Site language
he: שפת האתר

en: About
he: אודות
