Smart IP Redirect to Locale (with Cookie) (8.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Location
id: Lokasi

en: Site language
id: Bahasa situs

en: About
id: Tentang

en: Existing languages
id: Bahasa yang sudah ada.

en: Add a new mapping
id: Tambahkan pemetaan baru.
