Smart IP Redirect to Locale (with Cookie) (8.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Location
nl: Locatie

en: Site language
nl: Site-taal

en: Country code
nl: Landcode

en: About
nl: Over

en: Cookie domain
nl: Cookiedomein

en: Existing languages
nl: Bestaande talen

en: Add a new mapping
nl: Nieuwe verwijzing toevoegen
