Smart IP Redirect to Locale (with Cookie) (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Location
cs: Místo

en: Site language
cs: Jazyk webu

en: Country code
cs: Kód země

en: About
cs: Popis

en: Existing languages
cs: Existující jazyky
