Smart IP Redirect to Locale (with Cookie) (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Location
et: Asukoht

en: Site language
et: Saidi keel

en: Country code
et: Riigikood

en: About
et: Programmist

en: Existing languages
et: Olemasolevad keeled

en: Add a new mapping
et: Lisa uus vastend
