Smart IP Redirect to Locale (with Cookie) (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Location
it: Posizione

en: Site language
it: Lingua del sito

en: Country code
it: Prefisso internazionale

en: About
it: Informazioni

en: Existing languages
it: Lingue esistenti

en: Add a new mapping
it: Aggiungere una nuova mappatura
