Smart IP Redirect to Locale (with Cookie) (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Location
sv: Plats

en: Site language
sv: Språk för webbplats

en: Country code
sv: Landskod

en: About
sv: Om

en: Existing languages
sv: Befintliga språk

en: Add a new mapping
sv: Lägg till en ny mappning
