Smart IP Redirect to Locale (with Cookie) (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Location
ar: الموضع

en: Site language
ar: لغة الموقع

en: About
ar: حول
