Smart IP Redirect to Locale (with Cookie) (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Location
es: Ubicación

en: Site language
es: Idioma del sitio

en: Country code
es: Código de país

en: About
es: Acerca de

en: Existing languages
es: Idiomas existentes

en: Add a new mapping
es: Añadir un nuevo mapeado

en: Redirect loop identified at %path for redirect %rid
es: Bucle de redirección identificado en %ruta para la redirección %rid
