Smart IP Redirect to Locale (with Cookie) (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Location
fr: Emplacement

en: Site language
fr: Langue du site

en: Country code
fr: Code pays

en: About
fr: À propos

en: Existing languages
fr: Langues existantes

en: Add a new mapping
fr: Ajouter une nouvelle correspondance

en: Redirect loop identified at %path for redirect %rid
fr: Boucle de redirection identifiée de %path vers la redirection %rid
