Smart IP Redirect to Locale (with Cookie) (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Location
gl: Localización

en: Country code
gl: Código de país

en: About
gl: Información
