Smart IP Redirect to Locale (with Cookie) (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Location
ja: 場所

en: Site language
ja: サイトの言語

en: Country code
ja: 国コード

en: About
ja: アバウト

en: Existing languages
ja: 既存の言語

en: Add a new mapping
ja: 新しいマッピングを追加
