Smart IP Redirect to Locale (with Cookie) (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Site language
lv: Lapas valoda

en: Country code
lv: Valsts kods

en: About
lv: Par

en: Add a new mapping
lv: Pievienot jaunu attiecinājumu
