Smart IP Redirect to Locale (with Cookie) (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Location
pt: Localização

en: Site language
pt: Idioma do sítio

en: Country code
pt: Código do país

en: About
pt: Sobre

en: Existing languages
pt: Idiomas existentes

en: Add a new mapping
pt: Adicionar um novo mapeamento
