Smart IP Redirect to Locale (with Cookie) (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Location
ru: Место

en: Site language
ru: Язык сайта

en: Country code
ru: Код страны

en: About
ru: Информация

en: Existing languages
ru: Существующие языки

en: Add a new mapping
ru: Добавить новое соответствие
