Smart IP Redirect to Locale (with Cookie) (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Site language
sk: Jazyk stránky

en: Country code
sk: Kód krajiny

en: About
sk: Informácie o

en: Existing languages
sk: Existujúce jazyky
