Smart IP Redirect to Locale (with Cookie) (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Location
ta: இடம்

en: Site language
ta: தள மொழி

en: About
ta: பற்றி
