Smart IP Redirect to Locale (with Cookie) (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Location
ca: Localització

en: Site language
ca: Llengua del lloc

en: About
ca: Detalls

en: Existing languages
ca: Llengües existents
